Wrench, 11mm 47-WRNC-11MM
Wrench, 11mm (.44 inch) 47-WRNC-11MM
Era:Modern
SKU#: 47-WRNC-11MM
Our Wrench, 11 mm is a double ended wrench is for tuning Tabla, Dholak and Nal drums. It has a 10 mm ( 0.4 inch) and a 11 mm ( 0.44 inch) end.